Argentum dla kancelarii adwokackich

Argentum Kancelaria to system, który powstał, aby zmniejszyć nakład pracy przeznaczony na prowadzenie spraw i projektów w dużej kancelarii adwokackiej oraz umożliwić scentralizowany dostęp do wszystkich informacji zwiazanych z obsługą klientów. System powstał przy współpracy z jedną z największych polskich spółek prawniczych, działających w wielu dziedzinach praktyki prawnej.

Nasza aplikacja przeznaczona jest dla dojrzałych organizacji, dla których sprawność działania, jakość obsługi, sprawna komunikacja i kontrola prowadzonych działań są ważnym czynnikiem sukcesu. Jednym ze specyficznych obszarów wspieranej działalności jest wsparcie obsługi uczestników pozwów zbiorowych.

Indywidualne podejście

Rozumiemy, że dojrzałe organizacje mają swoją specyfikę, a sami nie jesteśmy wielką organizacją. Proces analizy i wdrożenia to dla nas droga do zrozumienia potrzeb i specyfiki działania organizacji. To my dopasowujemy się do swoich Klientów, a nie oni do nas. Procesy, ścieżki akceptacyjne, model danych, struktura dokumentów i wiele innych parametrów może zostać dostosowanych zarówno na etapie wdrożenia, jak i w dowolnym innym momencie. Po wdrożeniu wyznaczona osoba z naszej firmy znająca Państwa organizację będzie odpowiedzialna za wsparcie powdrożeniowe systemu.

Ergonomia pracy

Przy dużej skali działania kancelarii nakład pracy związany z organizacją zadań jest duży. Nasz system wspiera szybkie procedowanie spraw, zamiast dokładać dodatkową pracę. Natychmiastową korzyścią jest precyzyjna, łatwo dostępna i osadzona w kontekście informacja o sprawach, dokumentach i działaniach dla wszystkich uczestników procesu.

Bezpieczeństwo

Wrażliwe dane możemy przechowywać w chmurze lub w bezpiecznej serwerowni Klienta. W obydwu przypadkach dbamy o wysoką dostępność oraz zgodność z wymogami prawa.